Dokument Doors - "When you're strange"

Oglądać
Doors - "When you're strange"
online

Ten program jest obecnie niedostępny w wideotece GONET.TV. Wypróbuj tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 104 kanałów na żywo z możliwością oglądania 30 po emisji. . Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nieograniczone nagrywanie i pauzowanie. Zacznij oglądać telewizję już za 29 zł!

Informacje o programie

První celovečerní dokumentární film o skupině The Doors napsal a režíroval Tom DiCillo a komentář namluvil Johnny Depp. Tvůrci v něm odkrývají dosud nezveřejněné záběry proslulé čtyřčlenné rockové kapely. Snímek staví na záběrech natočených v letech 1966 - 1971, tedy od vzniku kapely až do smrti Jima Morrisona. Zobrazuje kým skupina The Doors byla a čím se stala. DiCillo nahlíží do světa slávy, drog a alko-holu, jenž jsou s kapelou spojovány, zaměřuje se ale zároveň na její oddanost rockové hudbě. Vedle výstřelků Jima Morrisona je to také příběh Raye Manzareka, Robbyho Kriegera a Johna Densmora - muzikantů, jejichž důraz na uměleckou svobodu a odmítání kompromisu inspiroval nejednu generaci.

Gatunek: Dokumentalny
Reżyseria: Tom DiCillo
Aktorzy: John Densmore (Himself), Johnny Depp (Narration (voice)), Robby Krieger (Himself), Ray Manzarek (Himself), Jim Morrison (Himself)
Scenariusz: Tom DiCillo
Kraj: Stany Zjednoczone
Data produkcji: 2009
Ocena: 77 %
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja