Oglądać Face Value online

Ten program aktualnie jest obecnie niedostępny w GONET.TV. Wypróbuj jednak tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 96 czeskich i zagranicznych kanałów TV na żywo i 30 wstecz. GONET.TV oferuje najdłuższe archiwum oraz transmisje online na żywo. Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nagrywanie lub zapauzowanie. Odbierz swój GONET.TV jeszcze dziś tylko za 29 zł!
Dokument Face Value
  Oglądać 1270 filmów i 96 stacji bez zobowiązań
Gatunek:
Dokumentalny
Reżyseria:
Johan van der Keuken
Scenariusz:
Johan van der Keuken
Kraj:
Francja, Niemcy, Belgia, Holandia
Data produkcji:
1991
Opis:
"Při natáčení a střihu tohoto dokumentu jsem usiloval o nalezení emoce, dopadu a impulsu, jenž zprostředkuje vidění... Trvalo nám více než půl roku, než jsme dali dohromady osmdesát izolovaných scén natočených pro tento film. Poté jsme několik týdnů komponovali záběry, až před námi vyvstala definitivní skladba filmu. Face Value je snímek kombinující vědomý přístup se spontánností, kontemplaci s akcí. Představí nám rozdílné názory uvnitř oblasti, kterou nazýváme "Evropa, pomyslná Evropa situovaná kamsi mezi Londýn, Marseille, Prahu a Nizozemsko". Podle Johana van der Keukena jeho film pojednává o aktu vidění, o fotografii a portrétech nejen tváří, ale i prostorů, slov a jazyků. Uvnitř takto vymezeného teritoria zvaného Evropa probíhá nepřehledná bitva o vlastní identitu.
Ocena:
72 %

Dokumenty z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z GONET.TV możesz oglądać transmisję online 96 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Republika Czeska Republika Czeska   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja