Oglądać film 7 sekund online

Odtwarzaj film 7 sekund online. Zamów goNET.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 83 filmów i 52 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z goNET.TV tylko za 31.50 zł
Oglądaj online akďż˝nďż˝, krimi, thriller, akční 7 sekund w
  Zwiastun do filmu 7 sekund   Oglądać 7 sekund online
Gatunek:
akďż˝nďż˝, krimi, thriller, akční
Reżyseria:
Simon Fellows
Aktorzy i postacie:
Wesley Snipes (Kapitán Jack Tulliver), Tamzin Outhwaiteová (Kelly Andersová), Deobia Oparei, Georgina Rylanceová (Suza), Pete Lee-Wilson, Serge Soric (Mihael Mircea)
Państwo:
Rumunsko, Švýcarsko, Velká Británie
Data produkcji:
2005
Opis:
Užij si každou vteřinu divoké akce!

Správné načasování je nade vše. Akční megastar Wesley Snipes představuje v tomto nepředvídatelném, výbušném kriminálním thrilleru profesionálního lupiče, kterému se jeho divoké kousky začínají vymykat z rukou. Kapitán Jack Tulliver je bývalý člen oddílu Delta Force. Teď ale vede bandu lupičů, která se chystá přepadnout obrněný vůz převážející vzácný náklad. Perfektení plán se ale poněkud zvrtne a oni skončí s obrazem Van Gogha. Navíc se jeden z Jackových kompliců stává rukojmím sadistického ruského gangstera, který se k loupeži připletl. Tulliverovi zbývá jediná možnost: sebevražedná záchranná mise, kde sez protivníků stávají spojenci, z nejlepších přátel noční můry a kde přežít znamená překonat sám sebe.
Ocena:
61 %

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 52 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English