Oglądać film Albert online

Odtwarzaj film Albert HD online. Zamów Lepší.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 650 filmów i 85 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z Lepší.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online drama Albert w STV2
  Oglądać Albert online
Gatunek:
drama
Reżyseria:
František Vláčil
Aktorzy i postacie:
Jaroslav Filip (Albert), Jan Kačer (Delešov), Peter Debnár (Zachar), Jiří Práger (mladý Aristocrat), Jiří Menzel (úředník), Ivan Romančík (Petrov)
Państwo:
Československo
Data produkcji:
1985
Opis:
Jednu z méně známých Tolstého povídek převedl pro Slovenskou televizi František Vláčil. Vypráví v ní o kdysi váženém prvním houslistovi petrohradské opery, který však skončil jako alkoholu propadlá troska. Přesto mu bývalá sláva dovoluje vtírat se do aristokratických salónů, kde je trpěn coby blouznivý pobuda. Když se však jeden kultivovaný mecenáš pokusí nešťastníka vrátí zpět do světa umění, narazí na jeho sílící odpor. Vláčil se soustředil především na postižení dvojznačných lidských povah, v nichž dřímají sebezáhubné běsy, vedle střídmé, někdy až jakoby náznakové inscenační složky se opírá především o herecké ztvárnění.
Ocena:
77 %
Oglądaj na:
STV2 STV2 Archív a všechna videa pořadů televize STV2 online

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 85 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English