Oglądać film Bourák online

Ten program aktualnie jest obecnie niedostępny w goNET.TV. Wypróbuj jednak tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 67 czeskich i zagranicznych kanałów TV na żywo i 30 wstecz. goNET.TV oferuje najdłuższe archiwum oraz transmisje online na żywo. Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nagrywanie lub zapauzowanie. Odbierz swój goNET.TV jeszcze dziś tylko za 31.50 zł!
Film Bourák
  Zwiastun do filmu Bourák   Oglądać 238 filmów i 67 stacji bez zobowiązań
Gatunek:
akční, dobrodružný, krimi
Reżyseria:
Don Hulette
Aktorzy i postacie:
Chuck Norris (John David 'J.D.' Dawes), George Murdock (soudce Joshua Trimmings), Terry O'Connorová (Arlene Trimmingsová), Don Gentry (seržant Strode), John Di Fusco (Arney), Ron Cedillos (zástupce Boles)
Kraj:
USA
Data produkcji:
1977
Opis:
V jednom texaském městečku vládne zvůle a násilí. V případě Chucka Norrise však narazila kosa na kámen!

V jednom malém texaském městečku, ve kterém nespravedlivě vládne šerif a jeho místní policisté, je uvězněn mladý řidič náklaďáku. Když se o tom dozví jeho bratr, okamžitě se vydává svému bratrovi na pomoc. Pokud má v městečku opět zavládnout spravedlnost, je jasné, že nesmí zůstat kámen na kameni.
Ocena:
42 %
Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 67 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English