Oglądać film Ďábelské líbánky online

Odtwarzaj film Ďábelské líbánky online. Zamów goNET.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 455 filmów i 76 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z goNET.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online komedie Ďábelské líbánky w
  Zwiastun do filmu Ďábelské líbánky   Oglądać Ďábelské líbánky online
Gatunek:
komedie
Reżyseria:
Zdeněk Podskalský
Aktorzy i postacie:
Jan Libíček (Kapitán Libíček), Josef Beyvl (Hajný Vojta), Josef Bláha (policejní úředník), Jana Brejchová (Dagmar), Vlastimil Brodský (Docent Kostohryz), Josef Chvalina (Zaměstnanec)
Państwo:
Československo
Data produkcji:
1970
Opis:
Bláznivá, možná i trochu černá komedie o soupeření dvou asistentek o jednoho elegantního a šarmantního vědce.

Docent Kostohryz, je muž na úrovni. Okouzluje nejen svým elegantním zjevem a šarmantním vystupováním, ale také řadou geniálních vynálezů. Není divu, že se do něj zamilují obě jeho sličné asistentky Dagmar a Ester. A protože ani jedna nemíní té druhé ustoupit, rozpoutá se kolem docenta skutečná válka, v jejímž důsledku vyhoří laboratoř, vybuchne atomový kryt a sám docent se nejednou ocitne v nebezpečí života. Do případu se pouští roztržitý kapitán Libíček se svou šoférkou Alžbětou a přinutí Kostohryze, aby se účastnil jeho neobvyklého plánu na odhalení zločinu. Líbánky v idylické šumavské chalupě se však brzy mění v boj o život plný otrávených jídel, padajících stromů zřícených lávek a podobných kratochvílí.
Ocena:
67 %

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 76 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English