Oglądać film Dům online

Odtwarzaj film Dům online. Zamów goNET.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 427 filmów i 76 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z goNET.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online drama Dům w
  Zwiastun do filmu Dům   Oglądać Dům online
Gatunek:
drama
Reżyseria:
Manuel Poirier
Aktorzy i postacie:
Sergi López (Malo), Bruno Salomone (Rémi), Bérénice Bejová (Cloé), Barbara Schulzová (Laura), Cécile Rebboah (Nathalie), Florence Darelová (Noémie)
Państwo:
Francie
Data produkcji:
2007
Opis:
Francouzský film Dům režiséra Manuela Poiriera je příběhem muže, který prožívá zlom ve svém životě. Miluje obě své děti, ale rozvádí se, což znamená, že je svým způsobem ztrácí. Po víkendu stráveném na venkově objeví Malo se svým přítelem dům na prodej. Malo chce dům, který nutně potřebuje renovaci, za každou cenu koupit. I když jde o iracionální, zbytečnou koupi, dům se stává jeho obsesí. Promítá si do něj všechny své ztracené touhy a sny. Film Dům je drama člověka toužícího po obyčejném štěstí a životě.
Ocena:
63 %
Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 76 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English