Oglądać film
Důvod k rozvodu
online

Film Důvod k rozvodu
Ten program jest obecnie niedostępny w wideotece GONET.TV. Wypróbuj tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 119 kanałów na żywo z możliwością oglądania 30 po emisji. . Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nieograniczone nagrywanie i pauzowanie. Zacznij oglądać telewizję już za 29 zł!

Informacje o filmie

Hrdinou je hudební skladatel Pavel Bertl, nenapravitelný opilec a karbaník, který sice dokázal během několika let prohýřit celý rodinný majetek, současně je však nešťastný, když vidí svou manželku Helenu jak trpí jeho zhýralým životem. Aby ji zachránil, rozhodne se jí poskytnout pádný důvod k rozvodu a na radu advokáta se na pár dní ubytuje v horském hotelu s cizí ženou. K tomu účelu advokát angažuje nezaměstnanou artistku Anny Plavcovou, které tím ovšem nemálo zkomplikuje život, protože se právě zakoukala do úspěšného kouzelníka Skály, který se chystá vystupovat ve stejném hotelu, kde má Anny s Bertlem sehrát milostný páreček na záletech.

Gatunek: Komedie
Reżyseria: Carl Lamac
Aktorzy: Anny Ondrá (Anny Plavcova), Oldřich Nový (Pavel Bertl), Adina Mandlová (Helena), Filip Balek-Brodský (Cashier), Alfred Bastýr (Visitor), František Cerný (Headwaiter at the Orli Boude)
Data produkcji: 1937
Ocena: 76 %
Oglądaj ten program nadawany w telewizji ČT1 28.5.2022 14:30
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja