Film Eternal Sunshine Of The Spotless Mind

Oglądać film
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind
online

Ten program jest obecnie niedostępny w wideotece GONET.TV. Wypróbuj tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 109 kanałów na żywo z możliwością oglądania 30 po emisji. . Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nieograniczone nagrywanie i pauzowanie. Zacznij oglądać telewizję już za 29 zł!

Informacje o filmie

Joel je šokován, když jednoho dne náhodou zjistí, že si jeho přítelkyně Clementine nechala vymazat z mysli své zběsilé vzpomínky na jejich společný vztah. V depresi kontaktuje vynálezce tohoto procesu, Dr. Howarda Mierzwiaka, a požádá ho o totéž - aby mu on z jeho vzpomínek vymazal Clementine. Jak ale Joelovy vzpomínky postupně mizí, začne znovu objevovat svou lásku ke Clementine. Joel využívá každou část svého mozku, aby proces vymazávání vzpomínek zastavil. Jak ho Dr. Mierzwiak a jeho asistenti honí labyrintem jeho vzpomínek, je jasné, že Joel prostě Clementine jen tak z hlavy vymazat nemůže ...

Gatunek: Dramat, Komedia, Romantyczny, Science Fiction
Reżyseria: Michel Gondry
Aktorzy: Jim Carrey (Joel Barish), Kate Winslet (Clementine Kruczynskiová), Gerry Robert Byrne, Elijah Wood (Patrick), Thomas Jay Ryan (Frank), Mark Ruffalo (Stan)
Scenariusz: Pierre Bismuth, Michel Gondry, Charlie Kaufman
Kraj: Stany Zjednoczone
Data produkcji: 2004
Ocena: 83 %
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja