Oglądać film
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind
online

Film Eternal Sunshine Of The Spotless Mind
  Zwiastun do filmu Eternal Sunshine Of The Spotless Mind Zwiastun
Odtwarzaj film Eternal Sunshine Of The Spotless Mind HD online. Wypróbuj GONET.TV za 1 zł przez 10 dni bez zobowiązań. Dzięki GONET.TV otrzymasz dostęp do 1 822 filmów i 136 stacji telewizyjnych łącznie z bogatym archiwum programów do 30 dni od ich emisji oraz nieograniczonym nagrywaniem. Ciesz się z GONET.TV tylko za 1 zł!

Informacje o filmie

Joel je šokován, když jednoho dne náhodou zjistí, že si jeho přítelkyně Clementine nechala vymazat z mysli své zběsilé vzpomínky na jejich společný vztah. V depresi kontaktuje vynálezce tohoto procesu, Dr. Howarda Mierzwiaka, a požádá ho o totéž - aby mu on z jeho vzpomínek vymazal Clementine. Jak ale Joelovy vzpomínky postupně mizí, začne znovu objevovat svou lásku ke Clementine. Joel využívá každou část svého mozku, aby proces vymazávání vzpomínek zastavil. Jak ho Dr. Mierzwiak a jeho asistenti honí labyrintem jeho vzpomínek, je jasné, že Joel prostě Clementine jen tak z hlavy vymazat nemůže ...

Reżyseria: Michel Gondry
Aktorzy: Jim Carrey (Joel Barish), Kate Winslet (Clementine Kruczynskiová), Gerry Robert Byrne, Elijah Wood (Patrick), Thomas Jay Ryan (Frank), Mark Ruffalo (Stan)
Data produkcji: 2004
Ocena: 82 %
Oglądaj ten program nadawany w telewizji English Club TV 12.2.2023 17:15
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja   Українська Українська