Oglądać film Fatalna namietnosc online

Odtwarzaj film Fatalna namietnosc HD online. Zamów Lepší.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 650 filmów i 85 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z Lepší.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online akďż˝nďż˝, drama, krimi, thriller, akční Fatalna namietnosc w TVP2
  Zwiastun do filmu Fatalna namietnosc   Oglądać Fatalna namietnosc online
Gatunek:
akďż˝nďż˝, drama, krimi, thriller, akční
Reżyseria:
Jon Avnet
Aktorzy i postacie:
Richard Gere (Jack Moore), Ling Baiová (Shen Yuelinová), Bradley Whitford (Bob Ghery), Byron Mann (Lin Dan), Peter Donat (David McAndrews), Robert Stanton (Ed Pratt)
Państwo:
USA
Data produkcji:
1997
Opis:
Utrpení pro ty, kteří vzdorují systému!

Američan ocitající se v současné Číně má být potrestán za největší zločin ... svou nevinu. Skvělý americký právník Jack Moore, jenž má uzavřít velký obchodní kontrakt s Čínou, je na vrcholu blaha. Avšak jeho euforie brzy pomíjí poté, co stráví noc s krásnou ženou ... a je následně obviněn z její brutální vraždy. Vydán na milost a nemilost přísnému čínskému soudnímu systému je Jack náhle úplně sám ... s výjimkou soudem přidělené obhájkyně, jež slouží právnímu systému své země. Avšak poté, co ji vyšetřování případu přivede blíž k pravdě, je nucena uvěřit v jeho nevinu. A navzdory soudu a své zemi se k němu připojuje ve strhujícím zápase o nalezení skutečného vraha, ve kterém riskují své životy!
Ocena:
63 %
Oglądaj na:
TVP2 TVP2 Archív a všechna videa pořadů televize TVP2 online

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 85 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English