Oglądać film Gangster Ka: Afričan online

Ten program aktualnie jest obecnie niedostępny w goNET.TV. Wypróbuj jednak tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 98 czeskich i zagranicznych kanałów TV na żywo i 30 wstecz. goNET.TV oferuje najdłuższe archiwum oraz transmisje online na żywo. Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nagrywanie lub zapauzowanie. Odbierz swój goNET.TV jeszcze dziś tylko za 27 zł!
Film Gangster Ka: Afričan
  Zwiastun do filmu Gangster Ka: Afričan   Oglądać 587 filmów i 98 stacji bez zobowiązań
Gatunek:
Krimi
Reżyseria:
Jan Pachl
Aktorzy i postacie:
Hynek Čermák, Jaromír Hanzlík, Miroslav Etzler, Alexej Pyško, Predrag Bjelac, Tomáš Jeřábek
Kraj:
Česká republika
Data produkcji:
2015
Opis:
Z polosvěta není cesty zpět.

Závěrečná část temného příběhu Gangster Ka: Afričan režiséra Jana Pachla zdůrazňuje fakt, že spáchané zlo nemůže být jen tak pominuto. Jaké jsou mechanismy organizovaného zločinu? Lze nad nimi zvítězit? Po nepochopitelném útěku přímo z rukou policie, opouští Kraviec Českou republiku. Začíná nová etapa jeho zločinného života. Káčko už nemá co ztratit. Teprve teď začíná vyplouvat na povrch veškerý odpad, který po něm zbyl. Káčko se usazuje na Seychelských ostrovech, v rukou má směnku na 80 milionů, která z fleku může položit premiéra i vládu. 6 miliard z vytunelovaného podniku Čepro se pomalu rozpustilo, je potřeba přijít s novým zdrojem příjmu. I kdyby kvůli tomu měl udělat státní převrat. Česká republika tak exportuje do světa gangstera prvotřídního formátu. Ať už to jsou Seychely nebo Jihoafrická republika, všude kam tento gangster vstoupí, likviduje místní mafii a nastoluje vlastní řád. Na povrch se derou negativní vlastnosti jeho charakteru v závislosti na přemíře užívání drog a alkoholu. Káčko se mění z nadprůměrně inteligentního podvodníka na nejtemnějšího gangstera, vraha a obchodníka s narkotiky. A to je místo v polosvětě, ze kterého není návratu
Ocena:
73 %

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 98 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Republika Czeska Republika Czeska   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku