Oglądać film
Gladiator
online

Film Gladiator
Ten program jest obecnie niedostępny w wideotece GONET.TV. Wypróbuj tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 123 kanałów na żywo z możliwością oglądania 30 po emisji. . Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nieograniczone nagrywanie i pauzowanie. Zacznij oglądać telewizję już za 29 zł!

Informacje o filmie

Velkolepá freska ze starověkého Říma.
Generál Maximus přivedl římské legie znovu ke slavnému vítězství a teď už jen čeká na ženu a syna, aby se společně mohli vrátit domů a zapomenout na válku. Smrt císaře Marka Aurelia změní nejen plány na návrat, ale i na zbytek života. Žárlivý následník trůnu Commodus vydá rozkaz k popravě generála i jeho rodiny a jen Maximovi se podaří zachránit holý život. Jako otrok je pak vycvičen pro gladiátorské hry. Úspěchy v aréně přivedou někdejšího generála zpět do Říma. Jenže teď už mu nejde jen o vítězství nad protivníkem v nelítostném boji, ale o pomstu na císaři Commodovi. Je si vědom, že existuje jen jediná síla mocnější než císařova a tou je moc římského lidu.

Gatunek: Akční, Drama, Historický
Reżyseria: Ridley Scott
Aktorzy: Russell Crowe (General Maximus Decimus Meridus), Joaquin Phoenix (Emperor Commodus), Connie Nielsenová (Lucilla), Oliver Reed (Antonius Proximo), Richard Harris (Emperor Marcus Aurelius), Derek Jacobi (Senator Gracchus)
Kraj: Velká Británie, USA
Data produkcji: 2000
Ocena: 85 %
Oglądaj ten program nadawany w telewizji ZDF 15.8.2020 23:00
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja