Oglądać film
Hoodwinked Too! Hood Vs. Evil
online

Film Hoodwinked Too! Hood Vs. Evil
  Zwiastun do filmu Hoodwinked Too! Hood Vs. Evil Zwiastun
Odtwarzaj film Hoodwinked Too! Hood Vs. Evil HD online. Wypróbuj GONET.TV za 1 zł przez 10 dni bez zobowiązań. Dzięki GONET.TV otrzymasz dostęp do 1 663 filmów i 139 stacji telewizyjnych łącznie z bogatym archiwum programów do 30 dni od ich emisji oraz nieograniczonym nagrywaniem. Ciesz się z GONET.TV tylko za 1 zł!

Informacje o filmie

Bylo, nebylo, ale klidně mohlo být... Proč se pořád držet knížek? Karcoolka je dnes slušná puberťačka, není to žádná slečinka, vždyť právě dokončila svůj bojový výcvik. Babička už dávno nesedí doma a neplete čepice - v zimě brázdí sjezdovky, v létě nějaký ten seskokový adrenalin. Jen si občas ujede na pořádném pečení. No a vlk? Žijeme přeci v civilizované době. Investigativní reportér s všeobecným rozhledem. Tato elitní zásahová jednotka se vydává na nebezpečnou misi. Záchrana Jeníčka a Mařenky, kteří byli uneseni za záhadných okolností, nebude snadná. Karcoolka a její tým musí nasadit všechny své trumfy, aby uspěly. Cool mise začíná...

Tytuł oryg.:

Hoodwinked Too! Hood VS. Evil

Gatunek: Animowany
Reżyseria: Mike Disa
Aktorzy: Glenn Close (Granny (voice)), Hayden Panettiere (Red Riding Hood (voice)), Cheech Marin (The Three Little Hench Pigs: Mad Hog), Patrick Warburton (The Big Bad Wolf (voice)), Joan Cusack (Verushka the Witch (voice)), Bill Hader (Hansel (voice))
Data produkcji: 2011
Ocena: 48 %
Oglądaj ten program nadawany w telewizji English Club TV 2.6.2023 17:00
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja   Українська Українська