Oglądać film Jedna kočka za druhou online

Odtwarzaj film Jedna kočka za druhou online. Zamów goNET.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 435 filmów i 76 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z goNET.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online komedie Jedna kočka za druhou w
  Zwiastun do filmu Jedna kočka za druhou   Oglądać Jedna kočka za druhou online
Gatunek:
komedie
Reżyseria:
František Filip
Aktorzy i postacie:
Jiřina Bohdalová (Klára), Josef Somr (Viktor), Petr Nárožný (Funebrák), Jiřina Jirásková (Majitelka), Václav Postránecký (Carda), Simona Postlerová (Erika)
Państwo:
Česká republika
Data produkcji:
1993
Opis:
Jiřina Bohdalová v nezapomenutelné roli rázné prodavačky Kláry ve filmovém přepisu slavné divadelní hry Jiřího Hubače Dům na nebesích.

Titulní postavou poněkud hořké komedie je prodavačka nádražního bufetu Klára Zárubecká, rázná a energická žena, která se se záviděníhodným elánem pokouší napravit pověst své rodiny a zajistit tak mladšímu bratrovi šťastnou budoucnost. Do všedních dnů, kdy Klára nutí svým zákazníkům koťátka, odbývá vytrvalého ctitele, přezdívaného Funebrák, a šetří na velkou, i když poněkud zanedbanou vilu, přijíždí její nevlastní bratr Fanda s dívkou Erikou a nevlastní otec Viktor s milenkou, který si od ní chce, jako už tolikrát před tím, vypůjčit peníze.
Ocena:
67 %
Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 76 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English