Oglądać film Karate Kid online

Odtwarzaj film Karate Kid online. Zamów Lepší.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 650 filmów i 85 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z Lepší.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online akďż˝nďż˝, drama, rodinnďż˝, akční, pro náctileté, sport Karate Kid w Polsat
  Zwiastun do filmu Karate Kid   Oglądać Karate Kid online
Gatunek:
akďż˝nďż˝, drama, rodinnďż˝, akční, pro náctileté, sport
Reżyseria:
Harald Zwart
Aktorzy i postacie:
Jaden Smith (Dre Parker), Jackie Chan (pan Han), Taraji P. Hensonová (Sherry Parkerová), Wenwen Han (Meiying), Rongguang Yu (Master Li), Zhensu Wu (Meiyingův otec)
Państwo:
USA, Čína
Data produkcji:
2010
Opis:
Život, o který nestál. Učitel, jakého by nečekal.

Když se Dre Parker přestěhuje se svou matkou z Detroitu do Číny, cítí se v novém nezvyklém prostředí úplně ztracený. Brzy se navíc stane terčem šikany a ubližování ze strany několika spolužáků. Dostane se mu ale nečekané pomoci. O údržbu domu, ve kterém Dre bydlí, se stará pan Han, kterého postihla velká tragédie. Han se nad Drem slituje a slíbí mu, že ho naučí používat bojové umění kung-fu. Při společném tréninku se učitel a jeho žák učí vzájemné důvěře a postupně si mezi sebou vytváří pevné přátelství, které pomáhá oběma.
Ocena:
63 %
Oglądaj na:
Polsat Polsat Archív a všechna videa pořadů televize Polsat online

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 85 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English