Oglądać film
Kdo nastaví kůži
online

Film Kdo nastaví kůži
  Zwiastun do filmu Kdo nastaví kůži Zwiastun
Ten program jest obecnie niedostępny w wideotece GONET.TV. Wypróbuj tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 112 kanałów na żywo z możliwością oglądania 30 po emisji. . Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nieograniczone nagrywanie i pauzowanie. Zacznij oglądać telewizję już za 29 zł!

Informacje o filmie

Inspektor Lucas odešel od policie a zvolil si profesi soukromého detektiva. Jeho nejnovější úkol vypadá na první pohled banálně: má najít slepou dívku, o níž se vyšetřovatelé domnívají, že utekla z domova. Brzy se ale ukazuje, že případ je mnohem závažnější. Lucas na každém kroku naráží na tvrdé protivníky. Nechávají za sebou mrtvoly - a podezření z vražd padá na Lucase. Je pevně rozhodnut přijít tomu rozsáhlému komplotu na kloub, musí se však skrývat. V té těžké situaci má pouhé dva pomocníky: někdejšího penzionovaného kolegu a jeho krásnou sekretářku Charlottu...

Reżyseria: Alain Delon
Aktorzy: Alain Delon (Choucas), Anne Parillaud (Charlotte), Daniel Ceccaldi (Coccioli), Jean-Pierre Darras (Commissaire Chauffard), Xavier Depraz (Kasper), Jacques Rispal (Professeur Bachhoffer)
Kraj: Francja
Data produkcji: 1981
Ocena: 66 %
Oglądaj ten program nadawany w telewizji ČT2 3.12.2021 20:00
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja