Oglądać film Kiedy nadejdzie wrzesien online

Odtwarzaj film Kiedy nadejdzie wrzesien HD online. Zamów Lepší.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 650 filmów i 85 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z Lepší.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online dobrodružný, záhady Kiedy nadejdzie wrzesien w TVP1
  Zwiastun do filmu Kiedy nadejdzie wrzesien   Oglądać Kiedy nadejdzie wrzesien online
Gatunek:
dobrodružný, záhady
Reżyseria:
Robert Mulligan
Aktorzy i postacie:
Rock Hudson (Robert L. Talbot), Gina Lollobrigidaová (Lisa Helena Fellini), Sandra Deeová (Sandy Stevens), Bobby Darin (Tony), Walter Slezak (Maurice Clavell), Brenda De Banzieová (Margaret Allison)
Państwo:
USA
Data produkcji:
1961
Opis:
Každý rok v září odjíždí úspěšný newyorský obchodník do své letní rezidence v Itálii. Pravidelně zde nachází odpočinek a také svou přítelkyni z Říma. Ale když jednou přijede neohlášen už v červenci, čeká ho velké překvapení! Během jeho nepřítomnosti začal dům fungovat jako hotel. Hosty je právě skupina krásných děvčat z Ameriky, za nimiž se neustále honí neodbytní místní chlapci. V zoufalé snaze vzít kontrolu opět do svých rukou, ztrácí Hudson soukromí, přítelkyni a nakonec i rozum. Pokud se má všechno v dobré obrátit, bude muset přijít s novým plánem!
Ocena:
71 %
Oglądaj na:
TVP1 TVP1 Archív a všechna videa pořadů televize TVP1 online

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 85 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English