Film
Kladivo na čarodějnice

Film Kladivo na čarodějnice
Ten program jest obecnie niedostępny w wideotece GONET.TV. Wypróbuj tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 138 kanałów na żywo z możliwością oglądania 30 po emisji. Wypróbuj GONET.TV za 1 zł przez 10 dni bez zobowiązań.. Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nieograniczone nagrywanie i pauzowanie. Zacznij oglądać telewizję już za 1 zł!

Informacje o filmie

Film se námětem vrací do 17.století. Inkvizitor povolaný do městečka Šumperk, aby vyšetřil přestupek jedné žebračky, zkonstruuje proces, kterého metody zaručují přiznání všech obžalovaných. Proti uspořádaným a ušlechtilým občanům města se vynoří moc, která pod rouškou očisty kraje od čarodějnic sleduje jen a jen vlastní obohacení a pro tento cíl neváhá obětovat desítky nevinných lidí... Jejím pomocníkem je zbabělost a lhostejnost lidí, kteří poznají pravdu, ale jsou příliš hloupí nebo zbabělí na to, aby ji dokázali obhájit...

Gatunek: Dramat, Historyczny
Reżyseria: Otakar Vávra
Aktorzy: Elo Romancik (Lautner), Vladimír Smeral (Boblig), Soňa Valentová (Zuzana), Josef Kemr (Ignác), Lola Skrbková (Maryna), Jiřina Stepnicková (Dorota Groerová)
Data produkcji: 1969
Ocena: 81 %
Nadawano na : STV2
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja   Українська Українська