Oglądać film
Mazaný Filip
online

Film Mazaný Filip
Ten program jest obecnie niedostępny w wideotece GONET.TV. Wypróbuj tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 108 kanałów na żywo z możliwością oglądania 30 po emisji. . Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nieograniczone nagrywanie i pauzowanie. Zacznij oglądać telewizję już za 29 zł!

Informacje o filmie

Soukromý detektiv Philip Marlowe (Tomáš Hanák) zrovna nemá do čeho píchnout a svou nudu dává ostentativně najevo. Z letargie ho vytrhne až příchod Charlieho Browna (Pavel Liška), který shání svého bratra. Marlowe z nudy případ vezme a začne zjišťovat, kam se Nigel Smith, jak si zmizelý bratr nechal říkat, mohl podít. Pátrání ho zavede na stopu herečky Velmy (Vilma Cibulková), Nigelovy přítelkyně. Velma se ho v soukromí pokusí svést, ale k případu mu nechce nic říct. Marlowe musí nezdar zapít ve svém oblíbeném lokále. Do něj ale vtrhnou gangsteři, Marlowea omráčí a unesou.

Gatunek: Komedia, Kryminalny
Reżyseria: Václav Marhoul
Aktorzy: Tomáš Hanák (Philip Marlowe), Libor Balabán, Vilma Cibulková (Velma), Petr Ctvrtnícek (Gangster), Jaroslav Dusek (Ředitel), Matěj Forman (Pacient)
Kraj: Czechy
Data produkcji: 2003
Ocena: 62 %
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja