Oglądać film Non stop online

Odtwarzaj film Non stop online. Zamów goNET.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 542 filmów i 94 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z goNET.TV tylko za 31.50 zł!
Film Non stop
  Zwiastun do filmu Non stop   Oglądać Non stop online
Gatunek:
Akční, Mysteriózní, Thriller
Reżyseria:
Jaume Collet-Serra
Aktorzy i postacie:
Liam Neeson (Bill Marks), Julianne Mooreová (Jen Summers), Scoot McNairy (Tom Bowen), Michelle Dockery (Nancy), Nate Parker (Zach White), Corey Stoll (Austin)
Kraj:
USA, Francie
Data produkcji:
2014
Opis:
Únos je teprve začátek.

Letecký šerif Bill Marks se vydává na další ze svých dlouhých rutinních letů. S přibývajícím věkem má Bill létání ve stále menší oblibě, navíc má kvůli soukromým starostem mizernou náladu. Bill pracuje v utajení, kromě pilotů a letušky Nancy nikdo netuší, že je v letadle pracovně. Nad Atlantikem se na displeji Billova mobilu objeví znepokojivá zpráva. Pokud vláda nepošle na uvedené číslo účtu 150 milionů dolarů, bude každých 20 minut zabit jeden z cestujících. Bill informuje o situaci kapitána, ten však nepovažuje hrozbu za reálnou a rozhodne se pokračovat v letu. I Bill považuje zprávu za špatný vtip, po dvaceti minutách ale umírá první pasažér. Zatímco šerif rozjede závod s časem, vyjde najevo, že padouchův účet je vedený právě na jeho vlastní jméno. Je snad on sám tím vyděračem a únoscem letadla?
Ocena:
69 %

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 94 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Republika Czeska Republika Czeska   Słowacja Słowacja   English English