Oglądać film Obchodníci online

Ten program aktualnie jest obecnie niedostępny w goNET.TV. Wypróbuj jednak tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 95 czeskich i zagranicznych kanałów TV na żywo i 30 wstecz. goNET.TV oferuje najdłuższe archiwum oraz transmisje online na żywo. Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nagrywanie lub zapauzowanie. Odbierz swój goNET.TV jeszcze dziś tylko za 27 zł!
Film Obchodníci
  Oglądać 471 filmów i 95 stacji bez zobowiązań
Gatunek:
Hudba & Umění, Komedie, Romantický
Reżyseria:
Petr Šícha
Aktorzy i postacie:
Richard Nedvěd, Lenka Zahradnická, Patrik Božanič Ulrich, Pavel Trávníček, Tomáš Magnusek, Sandra Nováková
Kraj:
Česká republika
Data produkcji:
2013
Opis:
Prolhaně romantická komedie mapující hranice českého maloměšťáctví.

Petr a Richard patří k těm, pro které je pevná pracovní doba noční můrou. Chtějí být pány svého času a nikomu se nepodřizovat. Petr si navíc chce splnit svůj sen a stát se velkým hudebním skladatelem. Okovy běžného zaměstnání je oba děsí. Jenže peníze jsou nutnost a nějak se vydělávat musí. Co třeba obchod se lží? Problémy nastanou, když se lží přestanou jen obchodovat a začnou s ní žít i v soukromí. Oba si uvědomují, že se jim situace vymyká z rukou a že je potřeba něco udělat. Snad je láska silnější než lež.
Ocena:
28 %

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 95 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Republika Czeska Republika Czeska   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku