Oglądać film Operace Crossbow online

Odtwarzaj film Operace Crossbow online. Zamów goNET.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 427 filmów i 76 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z goNET.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online akční, drama, válečný Operace Crossbow w
  Zwiastun do filmu Operace Crossbow   Oglądać Operace Crossbow online
Gatunek:
akční, drama, válečný
Reżyseria:
Michael Anderson
Aktorzy i postacie:
Sophia Lorenová (Nora), George Peppard (Lt. John Curtis), Trevor Howard (Professor Lindemann), John Mills (General Boyd), Richard Johnson (Duncan Sandys), Tom Courtenay (Robert Henshaw)
Państwo:
Velká Británie
Data produkcji:
1965
Opis:
Spojenecká tajná služba v Londýně v prosinci 1942 dostane zprávy o tom, že Němci vyvíjejí rakety dlouhého doletu. I když jsou klíčoví poradci jako profesor Lindemann ke zprávám skeptičtí, premiér Churchill jmenuje Duncana Sandyse, náměstka ministra, aby vedl vyšetřování a studoval fotografie kvůli vyhledání možný odpalovacích zařízení. Pak, když na Londýn začnou dopadat robotické rakety V-1, tři agenti - poručíci John Curtis, Phil Bradley a Robert Henshaw - vyskočí nad Holandskem a překročí hranice do Německa, aby infiltrovali podzemní továrnu v Peenemünde. Předstírají, že jsou němečtí agenti, kteří zradili spojence, ale Henshawa pozná agent gestapa Bamford a zemře bez toho, aby prozradil jakékoli informace. Curtis se setká s ženou muže, kterého hraje. Zamkne ji ve svém pokoji a vyžádá si od ní slib mlčenlivosti. Nakonec je ale žena nemilosrdně zabita Friedou, velitelkou odboje, aby se vyhnuli jakémukoli úniku informací. Bradley a Curtis získají práci v Peenemünde a posílají své nálezy do Londýna. Když se v Londýně rozhodnou místo vybombardovat, než budou dalekonosné rakety odpáleny, agenti dostanou instrukce osvětlit cestu pro skvadru spojeneckých bombardérů. za cenu jejich vlastních životů muži zařídí zničení nacistické továrny.
Ocena:
66 %

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 76 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English