Oglądać film Operace Crossbow online

Odtwarzaj film Operace Crossbow HD online. Zamów Lepší.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 650 filmów i 85 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z Lepší.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online akďż˝nďż˝, drama, vďż˝leďż˝nďż˝, akční, válečný Operace Crossbow w ČT2
  Zwiastun do filmu Operace Crossbow   Oglądać Operace Crossbow online
Gatunek:
akďż˝nďż˝, drama, vďż˝leďż˝nďż˝, akční, válečný
Reżyseria:
Michael Anderson
Aktorzy i postacie:
Sophia Lorenová (Nora), George Peppard (Lt. John Curtis), Trevor Howard (Professor Lindemann), John Mills (General Boyd), Richard Johnson (Duncan Sandys), Tom Courtenay (Robert Henshaw)
Państwo:
Velká Británie
Data produkcji:
1965
Opis:
Spojenecká tajná služba v Londýně v prosinci 1942 dostane zprávy o tom, že Němci vyvíjejí rakety dlouhého doletu. I když jsou klíčoví poradci jako profesor Lindemann ke zprávám skeptičtí, premiér Churchill jmenuje Duncana Sandyse, náměstka ministra, aby vedl vyšetřování a studoval fotografie kvůli vyhledání možný odpalovacích zařízení. Pak, když na Londýn začnou dopadat robotické rakety V-1, tři agenti - poručíci John Curtis, Phil Bradley a Robert Henshaw - vyskočí nad Holandskem a překročí hranice do Německa, aby infiltrovali podzemní továrnu v Peenemünde. Předstírají, že jsou němečtí agenti, kteří zradili spojence, ale Henshawa pozná agent gestapa Bamford a zemře bez toho, aby prozradil jakékoli informace. Curtis se setká s ženou muže, kterého hraje. Zamkne ji ve svém pokoji a vyžádá si od ní slib mlčenlivosti. Nakonec je ale žena nemilosrdně zabita Friedou, velitelkou odboje, aby se vyhnuli jakémukoli úniku informací. Bradley a Curtis získají práci v Peenemünde a posílají své nálezy do Londýna. Když se v Londýně rozhodnou místo vybombardovat, než budou dalekonosné rakety odpáleny, agenti dostanou instrukce osvětlit cestu pro skvadru spojeneckých bombardérů. za cenu jejich vlastních životů muži zařídí zničení nacistické továrny.
Ocena:
66 %
Oglądaj na:
ČT2 ČT2 Archív a všechna videa pořadů televize ČT2 online

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 85 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English