Oglądać film
Pumpaři od Zlaté podkovy
online

Film Pumpaři od Zlaté podkovy
Ten program jest obecnie niedostępny w wideotece GONET.TV. Wypróbuj tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 132 kanałów na żywo z możliwością oglądania 30 po emisji. Wypróbuj GONET.TV za 1 zł przez 14 dni bez zobowiązań.. Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nieograniczone nagrywanie i pauzowanie. Zacznij oglądać telewizję już za 1 zł!

Informacje o filmie

Kriminální komedie Pumpaři od Zlaté podkovy byla natočena na motivy volně zpracovaného konkrétního případu rozkrádání u benzinového čerpadla. U jedné benzínky pracuje stálá parta: Vávra, ing. Stejskal, Karafa a Dvořák. Práce jim jde od ruky a z toho plynou i "patřičné" zisky do jejich vlastní kapsy. Jediný, kdo s těmito kšefty nechce mít nic společného, je starý Dvořák, který se rozhodl, že změní zaměstnání. V této době se u čerpadla uchází o místo mladík Černý. Vedoucí Vávra - ač nerad - ho musí zapracovat...

Gatunek: Komedie, Kryminalny
Reżyseria: Otakar Fuka
Aktorzy: Jiří Bartoska (Zdeňek Černý), Josef Vinklár (Vávra), Miroslav Moravec (Ing. Stejskal), Jirí Krampol (Karafa), Václav Lohninský (Dvořák), Karolina Slunéšková (Bobina)
Data produkcji: 1978
Ocena: 68 %
Oglądaj ten program nadawany w telewizji ČT1 13.3.2022 21:55
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja   Yкраїнська Yкраїнська