Film Rachel Getting Married

Oglądać film
Rachel Getting Married
online

Ten program jest obecnie niedostępny w wideotece GONET.TV. Wypróbuj tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 109 kanałów na żywo z możliwością oglądania 30 po emisji. . Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nieograniczone nagrywanie i pauzowanie. Zacznij oglądać telewizję już za 29 zł!

Informacje o filmie

Kym se po letech vrací domů k rodičům, aby tu prožila svatbu své sestry Rachel a přiváží si s sebou dlouhou historii osobních krizí, rodinných neshod a tragédií. Novomanželé sezvali velkou spoustu přátel a příbuzných, aby si v domě rodičů společně užili radostný víkend plný oslav, hudby a lásky. Ale Kym - se svými ironickými vtípky a smyslem pro drama - funguje jako roznětka pro to, co zatím dýmalo pod povrchem. Film režiséra Jonathana Demmea Rachel se vdává, který je plný barvitých a různorodých postav, přináší srdečný, citlivý a někdy neskutečně zábavný rodinný portrét.

Gatunek: Dramat, Komedia
Reżyseria: Jonathan Demme
Aktorzy: Sebastian Stan (Walter), Roslyn Ruff (Rosa), Anne Hathaway (Kym), Bill Irwin (Paul), Anna Deavere Smith (Carol), Annaleigh Ashford (Counter Girl)
Scenariusz: Jenny Lumet
Kraj: Stany Zjednoczone
Data produkcji: 2008
Ocena: 66 %
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja