Oglądać film Rin Tin Tin online

Odtwarzaj film Rin Tin Tin online. Zamów goNET.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 79 filmów i 52 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z goNET.TV tylko za 31.50 zł
Oglądaj online rodinný, dobrodružný Rin Tin Tin w
  Zwiastun do filmu Rin Tin Tin   Oglądać Rin Tin Tin online
Gatunek:
rodinný, dobrodružný
Reżyseria:
Danny Lerner
Aktorzy i postacie:
Velizar Binev (Henri the Merchant), Robert Blush (Wounded Soldier #1), Ben Cross (Nikolaus), Ryan Spike Dauner, Gregory Gudgeon (Gaston), William Hope (Major Snickens)
Kraj:
Bulharsko, USA
Data produkcji:
2007
Opis:
Skutečný příběh o legendárním německém ovčákovi, kterého našel během první světový války ve Frncii americký pilot Le Duncan. Příběh vykresluje silné pouto, které vzniká mezi člověkem a zvířetem a dokáže překonat ruzne překážky, které vedou k cestě za vytouženým společným životem v Americe po skončení války. Rin Tin Tin není jen obyčejný psí miláček, ale i odvážný záchranář v nebezpečných situacích. A to není všechno, později se stane najznámějším zvířecím filmovým hrdinou Hollywoodu, kde bude účinkovat ve více než 25 filmech.
Ocena:
51 %
Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 52 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English