Oglądać film Rin Tin Tin online

Ten program aktualnie jest obecnie niedostępny w goNET.TV. Wypróbuj jednak tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 67 czeskich i zagranicznych kanałów TV na żywo i 30 wstecz. goNET.TV oferuje najdłuższe archiwum oraz transmisje online na żywo. Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nagrywanie lub zapauzowanie. Odbierz swój goNET.TV jeszcze dziś tylko za 31.50 zł!
Film Rin Tin Tin
  Zwiastun do filmu Rin Tin Tin   Oglądać 238 filmów i 67 stacji bez zobowiązań
Gatunek:
rodinný, dobrodružný
Reżyseria:
Danny Lerner
Aktorzy i postacie:
Velizar Binev (Henri the Merchant), Robert Blush (Wounded Soldier #1), Ben Cross (Nikolaus), Ryan Spike Dauner, Gregory Gudgeon (Gaston), William Hope (Major Snickens)
Kraj:
Bulharsko, USA
Data produkcji:
2007
Opis:
Skutečný příběh o legendárním německém ovčákovi, kterého našel během první světový války ve Frncii americký pilot Le Duncan. Příběh vykresluje silné pouto, které vzniká mezi člověkem a zvířetem a dokáže překonat ruzne překážky, které vedou k cestě za vytouženým společným životem v Americe po skončení války. Rin Tin Tin není jen obyčejný psí miláček, ale i odvážný záchranář v nebezpečných situacích. A to není všechno, později se stane najznámějším zvířecím filmovým hrdinou Hollywoodu, kde bude účinkovat ve více než 25 filmech.
Ocena:
51 %
Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 67 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English