Oglądać film Robocop online

Odtwarzaj film Robocop online. Zamów Lepší.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 650 filmów i 85 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z Lepší.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online akďż˝nďż˝, komedie, krimi, science fiction, akční Robocop w TV4
  Zwiastun do filmu Robocop   Oglądać Robocop online
Gatunek:
akďż˝nďż˝, komedie, krimi, science fiction, akční
Reżyseria:
Paul Verhoeven
Aktorzy i postacie:
Peter Weller (důstojník Alex J. Murphy / RoboCop), Nancy Allenová (důstojník Anne Lewisová), Dan O'Herlihy (starý muž), Ronny Cox (Dick Jones), Kurtwood Smith (Clarence J. Boddicker), Miguel Ferrer (Bob Morton)
Państwo:
USA
Data produkcji:
1987
Opis:
Napůl člověk, napůl stroj - to je robot, vytvořený z tělesných pozůstatků zavražděného policisty a je v podstatě nezničitelný.

Policistu Alexe Murphyho sice zabila banda gangsterů, tím však jeho role při potlačování zločinu zdaleka nekončí. Z jeho tělesných pozůstatků je zkonstruován kyborg, poslušný a prakticky nezničitelný nástroj. Později se ale v RoboCopovi probudí stará Murphyho osobnost, která začne pátrat po svých vrazích.
Ocena:
74 %
Oglądaj na:
TV4 TV4 Archív a všechna videa pořadů televize TV4 online

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 85 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English