Oglądać film RoboCop online

Odtwarzaj film RoboCop online. Zamów goNET.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 435 filmów i 76 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z goNET.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online akční, krimi, sci-fi, thriller RoboCop w
  Zwiastun do filmu RoboCop   Oglądać RoboCop online
Gatunek:
akční, krimi, sci-fi, thriller
Reżyseria:
José Padilha
Aktorzy i postacie:
Joel Kinnaman (Robocop), Gary Oldman (Dr. Dennett Norton), Michael Keaton (Raymond Sellars), Abbie Cornishová (Clara Murphy), Jackie Earle Haley (Maddox), Michael K. Williams (Officer Jack Lewis)
Państwo:
USA
Data produkcji:
2014
Opis:
Zločin má nového nepřítele.

Policistu Alexe Murphyho zabila banda gangsterů, tím však jeho role při potlačování zločinu neskončila. Z jeho tělesných pozůstatků je zkonstruován kyborg, poslušný a prakticky nezničitelný nástroj - Robocop. Nelítostně zasahuje proti jakékoliv kriminalitě kolem sebe, je odolný vůči střelám i bombám a vyzbrojený těmi nejmodernějšími zbraněmi. Robocop si rychle získává jméno v ulicích Detroitu plných násilí. Navzdory svému novému drsnému zevnějšku se však Robocop uvnitř trápí. Stále častěji se mu vracejí útržky vzpomínek z dřívějšího života a živě si vybavuje hrůzy své vlastní smrti rukama brutálních zabijáků. Postupně se v něm probudí stará Murphyho osobnost, která začne pátrat po svých vrazích. Nechce jen spravedlnost... chce se pomstít!
Ocena:
62 %
Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 76 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English