Oglądać film Slow West online

Odtwarzaj film Slow West HD online. Zamów Lepší.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 650 filmów i 85 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z Lepší.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online akďż˝nďż˝, thriller, western, akční Slow West w TVP2
  Zwiastun do filmu Slow West   Oglądać Slow West online
Gatunek:
akďż˝nďż˝, thriller, western, akční
Reżyseria:
John Maclean
Aktorzy i postacie:
Kodi Smit-McPhee (Jay Cavendish), Michael Fassbender (Silas Selleck), Ben Mendelsohn (Payne), Aorere Paki (mladý Native Boy), Hayden Frost (mladý voják), Caren Pistorius (Rose Rossová)
Państwo:
Velká Británie, Nový Zéland
Data produkcji:
2015
Opis:
Western ostrý jako sůl v ráně.

Šestnáctiletý Jay přicestoval ze Skotska do amerického Colorada 19. století, aby pátral po ženě, kterou miluje. Evropskému zelenáčovi dělá společnost nájemný zabiják Silas, který souhlasil, že ho za úplatu na cestě ochrání. Divoký západ však není místo, kde by věci vycházely přesně podle plánu, a tak Jay zažije během svého putování celou řadu zvratů v nekompromisním duchu tohoto vysoce autorského westernu. Slow West, který se mimochodem natáčel na Novém Zélandu, je western ostrý jako sůl v ráně.
Ocena:
69 %
Oglądaj na:
TVP2 TVP2 Archív a všechna videa pořadů televize TVP2 online

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 85 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English