Oglądać film
Smrt stopařek
online

Film Smrt stopařek
Ten program jest obecnie niedostępny w wideotece GONET.TV. Wypróbuj tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 132 kanałów na żywo z możliwością oglądania 30 po emisji. Wypróbuj GONET.TV za 1 zł przez 14 dni bez zobowiązań.. Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nieograniczone nagrywanie i pauzowanie. Zacznij oglądać telewizję już za 1 zł!

Informacje o filmie

Řidiči Charvátovi se úspěšně daří tajit před okolím jak svůj pobyt ve vězení, tak i nezvladatelnou agresivitu vůči ženám. Jednoho dne vezme do auta dvě stopařky a cestou obě zavraždí. Těla pohodí na místě, jež nemá nic společného s jeho osobou, a domnívá se, že tím zahladil všechny stopy. Přesto se ho zmocní strach před dopadením, rozhodne se tedy uprchnout přes hranice. Aby se pojistil, bere si s sebou rukojmí - malého synka své bytné. Policejní vyšetřovatelé jsou mu však na stopě...

Gatunek: Kryminalny
Reżyseria: Jindřich Polák
Aktorzy: Marek Perepeczko (Charvát), Zdeněk Buchvaldek (Capt. Kameník), Jana Válková (Klímová), Jaroslava Obermaierová (Jarosová), Dagmar Patrasová (Marta Vanková), Vilém Besser (Charvát (voice))
Data produkcji: 1979
Ocena: 66 %
Oglądaj ten program nadawany w telewizji ČT1 27.2.2022 22:15
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja   Yкраїнська Yкраїнська