Oglądać film Smrt talentovaného ševce online

Odtwarzaj film Smrt talentovaného ševce online. Zamów goNET.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 449 filmów i 76 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z goNET.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online krimi Smrt talentovaného ševce w
  Oglądać Smrt talentovaného ševce online
Gatunek:
krimi
Reżyseria:
Jan Schmidt
Aktorzy i postacie:
Jiří Kodet (Kapitán Michal Exner), Antonín Hardt (Porucík Beránek), Karel Chromík (Npor. Vlcek), Jana Boušková (Lída), Miroslav Zounar (Por. Slajner), Karel Augusta (Dr. Medek)
Państwo:
Československo
Data produkcji:
1982
Opis:
Případ zavražděného ševce a malíře Rambouska jako další případ kapitána Exnera, jednoho z nejznámějších českých detektivů

Kapitán Exner řeší další detektivní záhadu - tentokrát v době, kdy je na dovolené. Nejelegantnější z českých románových kriminalistů si vybral jako místo svého zaslouženého odpočinku poklidné městečko jménem Opolná. Jenže právě v době jeho příjezdu zde došlo k vraždě místního obuvníka Rambouska, proslaveného (a také majetného) naivního malíře.
Ocena:
62 %
Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 76 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English