Oglądać film Spalovač mrtvol online

Odtwarzaj film Spalovač mrtvol online. Zamów Lepší.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 650 filmów i 85 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z Lepší.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online drama, komedie Spalovač mrtvol w CS Film
  Zwiastun do filmu Spalovač mrtvol   Oglądać Spalovač mrtvol online
Gatunek:
drama, komedie
Reżyseria:
Juraj Herz
Aktorzy i postacie:
Rudolf II. Hrušínský (Kopfrkingl), Vlasta Chramostová (Lakmé / Dagmar), Jana Stehnová (Zina), Miloš Vognič (Mili), Zora Božinová (Reinkeová), Ilja Prachař (Walter Reineke)
Państwo:
Československo
Data produkcji:
1969
Opis:
Zaměstnanec krematoria Karel Kopfrkingl je člověk duševně narušený. S příchodem nacistů dostává jeho šílenství volný průchod.

Konec 30. let: Pan Kopfrkingl je obětavý zaměstnanec pražského krematoria a vzorný otec rodiny, který důsledně dbá o řádný chod domácnosti a všestrannou výchovu svých dětí. Rád předčítá ze své oblíbené knihy o Tibetu. Tíživá atmosféra napjaté doby násobí všeobecný strach. Kopfrkingl spolupracuje s nacistickými okupanty a s obludnou samozřejmostí se zbavuje všeho nebezpečného ve svém okolí. Jeho velká a nebezpečná kariéra začíná...
Ocena:
81 %
Oglądaj na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 85 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English