Oglądać film Stan zagrożenia online

Odtwarzaj film Stan zagrożenia online. Zamów Lepší.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 650 filmów i 85 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z Lepší.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online akďż˝nďż˝, drama, thriller, akční Stan zagrożenia w Polsat
  Zwiastun do filmu Stan zagrożenia   Oglądać Stan zagrożenia online
Gatunek:
akďż˝nďż˝, drama, thriller, akční
Reżyseria:
Phillip Noyce
Aktorzy i postacie:
Harrison Ford (Jack Ryan), Willem Dafoe (John Clark), Anne Archerová (Cathy Muller Ryanová), Joaquim de Almeida (Col. Felix Cortez), Henry Czerny (Robert Ritter), Harris Yulin (James Cutter)
Państwo:
USA
Data produkcji:
1994
Opis:
Jack Ryan opět v akci. Tentokrát proti kolumbijské narkomafii i proti americkým politikům, kteří zneužili svých pravomocí.

Thriller Jasné nebezpečí je volným pokračováním filmu Vysoká hra patriotů. Hlavním hrdinou je opět speciální agent CIA Jack Ryan a jeho rodina: půvabná lékařka Cathy a jejich malá dcerka. Tentokrát je zavražděný blízký přítel prezidenta na své jachtě v Karibiku. Nitky podezření směřují k drogové mafii v Columbii. Úlohou pověří Ryana.
Ocena:
69 %
Oglądaj na:
Polsat Polsat Archív a všechna videa pořadů televize Polsat online

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 85 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English