Oglądać film Strefa X online

Odtwarzaj film Strefa X online. Zamów goNET.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 427 filmów i 76 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z goNET.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online drama, romantický, sci-fi Strefa X w
  Zwiastun do filmu Strefa X   Oglądać Strefa X online
Gatunek:
drama, romantický, sci-fi
Reżyseria:
Gareth Edwards
Aktorzy i postacie:
Scoot McNairy (Andrew Kaulder), Whitney Ableová (Samantha Wyndenová), Kevon Kane (Josh Jones), Mario Zuniga Benavides (prodavač lístků), Annalee Jefferiesová (bezdomovkyně), Justin Hall (mariňák)
Państwo:
Velká Británie
Data produkcji:
2010
Opis:
Po šesti letech už to nejsou mimozemšťané. Stali se z nich obyvatelé.

Před šesti lety objevila NASA možnost mimozemského života uvnitř našeho solárního systému. Byla vyslána sonda, aby nasbírala vzorky, ale havarovala po vstupu do atmosféry nad střední Amerikou. Brzy poté se začaly objevovat nové životní formy a půlka Mexika se stala karanténní zónou. Dnes se americká a mexická armáda stále snaží udržet tato stvoření v ní...Náš příběh začíná, když americký novinář souhlasí, že eskortuje otřesenou turistku zamořenou zónou v Mexiku do bezpečí amerických hranic.
Ocena:
63 %
Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 76 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English