Oglądać film Štvanice online

Odtwarzaj film Štvanice HD online. Zamów Lepší.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 650 filmów i 85 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z Lepší.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online drama, thriller, válečný Štvanice w Filmbox
  Oglądać Štvanice online
Gatunek:
drama, thriller, válečný
Reżyseria:
Marcin Krzysztalowicz
Aktorzy i postacie:
Marcin Dorocinski (Wydra), Maciej Stuhr (Henryk Kondolewicz), Sonia Bohosiewicz (Hanna Kondolewiczowa), Weronika Rosati (Pestka), Andrzej Zielinski (Mak), Bartosz Zukowski (Waniek)
Państwo:
Polsko
Data produkcji:
2012
Opis:
Desátník Wydra má v partyzánském oddílu mimo jiné i roli popravčího trestajícího kolaboranty ze svého rodného města. Necukne, ani když dostává za úkol vyhledat a perzekuovat přítele z dětství. Po návratu do tábora zjistí, že se zde za jeho nepřítomnosti odehrál zvěrský masakr. Pátrání po zrádci ho však dovede k osobě, vůči níž se touha po mstě pere s posledními zbytky lidskosti a porozumění. Režisér a scenárista filmu Marcin Krzyształowicz vyšel ze skutečného příběhu, jehož poměrně prostou zápletku působivě ozvláštnil nechronologicky rozvrstveným střihem autenticky přibližujícím proud zraněného lidského vědomí.
Ocena:
64 %
Oglądaj na:
Filmbox Filmbox Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox online

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 85 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English