Film Tankový prapor

Oglądać film
Tankový prapor
online

Ten program jest obecnie niedostępny w wideotece GONET.TV. Wypróbuj tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 119 kanałów na żywo z możliwością oglądania 30 po emisji. Wypróbuj GONET.TV za 1 zł za miesiąc bez zobowiązań.. Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nieograniczone nagrywanie i pauzowanie. Zacznij oglądać telewizję już za 1 zł!

Informacje o filmie

Hrdinou neradostného i když převážně humorného pohledu na vojenský život v roce 1953 je rotný Dany Smiřický (s autobiografickými rysy J. Škvoreckého), potýkající se společně se svými kamarády s tupostí a "buzerací" důstojnického sboru. Popisuje Danyho milostnou avantýru s manželkou jednoho z důstojníků, Janinkou Pinkasovou, jeho vzpomínky na nepřístupnou pražskou dívku Lizetku a především to, jak s přehledem vzdoruje důstojnické blbosti, útočící ze všech stran.

Gatunek: Komedia
Reżyseria: Vít Olmer
Aktorzy: Lukás Vaculík (Danny Smirický), Roman Skamene (Mjr. Borovicka), Simona Chytrová (Janinka Pinkasová), Vítězslav Jandák (Capt. Matka), Miroslav Donutil (1st Lt. Ruzicka), Ivana Velichová (Lizetka Neumanová)
Scenariusz: Radek John, Vít Olmer
Kraj: Československo
Data produkcji: 1991
Ocena: 72 %
Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z GONET.TV możesz oglądać transmisję online 119 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja