Oglądać film Taxi online

Odtwarzaj film Taxi online. Zamów Lepší.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 650 filmów i 85 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z Lepší.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online akční, komedie, krimi Taxi w
  Zwiastun do filmu Taxi   Oglądać Taxi online
Gatunek:
akční, komedie, krimi
Reżyseria:
Gérard Pires
Aktorzy i postacie:
Samy Naceri (Daniel Morales), Frédéric Diefenthal (Émilien Coutant-Kerbalec), Marion Cotillardová (Lilly Bertineauová), Manuela Gouraryová (Camille Coutant-Kerbalecová), Emma Sjöbergová (Petra), Bernard Farcy (komisař Gibert)
Państwo:
Francie
Data produkcji:
1998
Opis:
Je to lepší než horská dráha - stačí nasednout!

Daniel žije v Marseille a zná ji lépe, než kdo jiný, každou zkratku, každou jednosměrku. Jeho největší vášní je rychlost, která je samozřejmě větší, než si umí marseillská policie vůbec představit. Začínal jako poslíček, který rozvážel pizzu a nyní má taxikářskou licenci. Svůj vůz speciálně upravil a ze všeho nejraději má zákazníky, kteří mají naspěch. Až jednou sveze tento fenomenální taxikář policistu, který má problémy nejen s gangem, který vykrádá banky, ale i se svým řidičákem.
Ocena:
72 %

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 85 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English