Oglądać film
Temný muž
online

Film Temný muž
  Zwiastun do filmu Temný muž Zwiastun
Ten program jest obecnie niedostępny w wideotece GONET.TV. Wypróbuj tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 130 kanałów na żywo z możliwością oglądania 30 po emisji. Wypróbuj GONET.TV za 1 zł przez 14 dni bez zobowiązań.. Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nieograniczone nagrywanie i pauzowanie. Zacznij oglądać telewizję już za 1 zł!

Informacje o filmie

Vynikajíc vědec Peyton pracuje na novém medicínském preparátu. Když už je na prahu úspěchu, přepadne jeho laboratoř gang vedený sadistickým Durantem, vyhodí laboratoř i s vědcem do povětří a zmocní se jeho objevu. Všichni Peytona považují za mrtvého, ten se však se znetvořenou tváří do své laboratoře vrátí a prahne po pomstě. Nový léčebný preparát jej změní v děsivého Darkmana, mstitele s černou pelerínou, obvazy ukrývajícími zohavenou tvář, nadlidskou silou a nelidským vztekem.

Reżyseria: Sam Raimi
Aktorzy: Liam Neeson (Peyton Westlake), Frances McDormand (Julie Hastingsová), Colin Friels (Louis Strack Jr.), Larry Drake (Robert G. Durant), Nelson Mashita (Yakitito), Jessie Lawrence Ferguson (Eddie Black)
Data produkcji: 1990
Ocena: 63 %
Oglądaj ten program nadawany w telewizji Barrandov 31.7.2022 00:35
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja   Yкраїнська Yкраїнська