Film
Top Gear

Film Top Gear
Ten program jest obecnie niedostępny w wideotece GONET.TV. Wypróbuj tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 139 kanałów na żywo z możliwością oglądania 30 po emisji. Wypróbuj GONET.TV za 1 zł przez 10 dni bez zobowiązań.. Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nieograniczone nagrywanie i pauzowanie. Zacznij oglądać telewizję już za 1 zł!

Informacje o filmie

"Tohle je pořad o autech. Nebude se tu vyšívat, a už vůbec se tu nebude štrikovat. Nikdo tu na konci série nebude zpívat a taky tu nikoho na závěr nečeká nahrávací smlouva." Těmito slovy zahájil Jeremy Clarkson historicky první díl nejznámějšího magazínu o autech Top Gear, který pravidelně sleduje čtyři sta milionů diváků. Vizuálně působivé představení vozů je doprovázeno odlehčeným komentářem, který zaujme zdaleka nejen technické nadšence. Díky tomu je Top Gear výjimkou mezi pořady o autech a sledují ho i davy dívek a žen.

Aktorzy: Richard Hammond (Himself - Presenter), Jeremy Clarkson (Himself - Presenter), Ben Collins (The Stig), James May (Himself - Presenter), The Stig (The Stig / ... 68 episodes 2003-2012), Chris Harris (Self - Presenter / ... 64 episodes 2016-2022)
Data produkcji: 2009
Ocena: 91 %
Nadawano na : BBC Brit
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja   Українська Українська