Oglądać film Tři dny Kondora online

Odtwarzaj film Tři dny Kondora HD online. Zamów Lepší.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 650 filmów i 85 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z Lepší.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online drama, záhady, romantický, thriller, fantasy Tři dny Kondora w ČT2
  Zwiastun do filmu Tři dny Kondora   Oglądać Tři dny Kondora online
Gatunek:
drama, záhady, romantický, thriller, fantasy
Reżyseria:
Sydney Pollack
Aktorzy i postacie:
Robert Redford (Joseph Turner), Faye Dunawayová (Kathy Hale), Cliff Robertson (J. Higgins), Max von Sydow (G. Joubert), John Houseman (pan Wabash), Addison Powell (Leonard Atwood)
Państwo:
USA
Data produkcji:
1975
Opis:
Jeho krycí jméno je Kondor. Následujících 24 hodin se pokusí každý, komu kdy důvěřoval, ho zabít.

V oddělení CIA, krytém jako historická literární společnost, pracuje mladý literární vědec Joe Turner. On a jeho spolupracovníci se zaobírají čtením brakové literatury, aby odhalili, zda se někde neobjevují náznaky úniku informací ze CIA, hledají nové informace a nápady.Joe jednoho dne po návratu z oběda najde všechny své spolupracovníky zavražděné. Pod svým krycím jménem Kondor informuje o události centrálu, ale potom mu přijde na rozum, že v ohrožení života může být i on.
Ocena:
75 %
Oglądaj na:
ČT2 ČT2 Archív a všechna videa pořadů televize ČT2 online

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 85 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English