Film Ucho

Oglądać film
Ucho
online

Ten program jest obecnie niedostępny w wideotece GONET.TV. Wypróbuj tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 119 kanałów na żywo z możliwością oglądania 30 po emisji. . Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nieograniczone nagrywanie i pauzowanie. Zacznij oglądać telewizję już za 29 zł!

Informacje o filmie

Jeden z nejslavnějších tzv. trezorových filmů, který se na plátna kin dostal až dvě desetiletí po svém dokončení. Zobrazuje ničivý strach, který v éře vrcholného stalinismu ovládal i stranické špičky, ukazuje devastující podezírání, které nachází svůj výraz ve všudypřítomném odposlouchávání. A tyto vnější atributy režisér Karel Kachyňa, jenž se opírá o vynikající scénář Jana Procházky, rozehrál skrze bohaté předivo vztahů mezi ústřední manželskou dvojicí, která během jedné probdělé noci strávené v hádkách i usmiřování, si ujasňuje, zda i ona se neocitla v nemilosti.

Gatunek: Dramat
Reżyseria: Karel Kachyna
Aktorzy: Jiřina Bohdalová (Anna), Radoslav Brzobohatý (Ludvik), Jiří Císler (Standa), Miroslav Holub (Generál), Milica Kolofiková (Žena na recepci), Jaroslav Moucka (Vagera)
Scenariusz: Karel Kachyna, Jan Procházka, Ladislav Winkelhöfer
Kraj: Československo
Data produkcji: 1970
Ocena: 80 %
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja