Oglądać film Útěk z Alcatrazu online

Odtwarzaj film Útěk z Alcatrazu online. Zamów goNET.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 238 filmów i 67 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z goNET.TV tylko za 31.50 zł!
Film Útěk z Alcatrazu
  Zwiastun do filmu Útěk z Alcatrazu   Oglądać Útěk z Alcatrazu online
Gatunek:
Drama, Historický, Krimi, Thriller
Reżyseria:
Don Siegel
Aktorzy i postacie:
Clint Eastwood (Frank Morris), Patrick McGoohan (Warden), Roberts Blossom (Doc), Jack Thibeau (Clarence Anglin), Fred Ward (John Anglin), Paul Benjamin (English)
Kraj:
USA
Data produkcji:
1979
Opis:
Tento fascinující thriller Vás zavede do jednoho z nejbezpečnějších a nejstřeženějších vězení světa - Alcatrazu. Odsud ještě nikdy nikdo neuprchl... Brzy se to však jednomu podaří!

Frank Morris utekl už z několika vězení a nyní je odvezen do nejobávanějšího a nejlépe hlídaného vězení, na Alcatraz. Toto vězení je stará nedobytná pevnost na skalnatém ostrově, obklopená mořem. Brzy po příjezdu začne Frankovi docházet, na jaké místo se dostal. Zavolá si ho k sobě ředitel věznice, aby mu vysvětlil, jaká má nebo spíše nemá práva: Může mluvit, pracovat a může mít dvakrát měsíčně návštěvu. Frank se postupně seznamuje s ostatními vězni, od chvíle, kdy poznal Alcatraz, myslí na útěk a začíná se chystat na jeho realizaci. Připojí se k němu další tři vězňové a po důkladné přípravě se společně vydají na cestu za svobodou. Alcatraz se ale podaří opustit jen třem z nich...
Film natočený podle skutečného příběhu.
Ocena:
76 %

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 67 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English