Oglądać film
Vendeta
online

Film Vendeta
  Zwiastun do filmu Vendeta Zwiastun
Ten program jest obecnie niedostępny w wideotece GONET.TV. Wypróbuj tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 129 kanałów na żywo z możliwością oglądania 30 po emisji. . Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nieograniczone nagrywanie i pauzowanie. Zacznij oglądać telewizję już za 29 zł!

Informacje o filmie

Oblíbený středoškolský učitel Will Gerard si užívá spokojeného rodinného života se svou krásnou ženou - hudebnicí Laurou. Bohužel jen do chvíle, než jedna hrůzostrašná noční událost obrátí jejich svět vzhůru nohama. Po násilném přepadení Laura končí s těžkým traumatem v nemocnici. V zápětí Willa osloví neznámý muž, který mu nabídne, že se útočníkovi okamžitě pomstí, čímž pár ušetří emočně vyčerpávajícího procesu. Silně rozrušený Will návrh přijímá. Brzy však zjišťuje, že odplata nebude jen tak. Čeká Vás akční thriller s nečekanými zvraty a zpověď muže, který prahne po odplatě, v jednom neuvěřitelně napínavém balení.

Gatunek: Thriller, Akcja, Dramat
Reżyseria: Roger Donaldson
Aktorzy: Nicolas Cage (Will Gerard), January Jones (Laura Gerard), Guy Pearce (Simon), Harold Perrineau (Jimmy), Jennifer Carpenter (Trudy), Iron E. Singleton (Scar)
Scenariusz: Todd Hickey, Robert Tannen
Data produkcji: 2011
Ocena: 62 %
Oglądaj ten program nadawany w telewizji ČT2 7.5.2022 23:40
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja   Yкраїнська Yкраїнська