Oglądać film Wszyscy maja sie dobrze online

Odtwarzaj film Wszyscy maja sie dobrze online. Zamów goNET.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 427 filmów i 76 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z goNET.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online dobrodruďż˝nďż˝, drama, komedie, dobrodružný Wszyscy maja sie dobrze w
  Zwiastun do filmu Wszyscy maja sie dobrze   Oglądać Wszyscy maja sie dobrze online
Gatunek:
dobrodruďż˝nďż˝, drama, komedie, dobrodružný
Reżyseria:
Kirk Jones
Aktorzy i postacie:
Robert De Niro (Frank Goode), Drew Barrymoreová (Rosie), Kate Beckinsaleová (Amy), Sam Rockwell (Robert), Lucian Maisel (Jack), Damian Young (Jeff)
Państwo:
USA, Itálie
Data produkcji:
2009
Opis:
Frank Goode, jehož žena před rokem zemřela, musel za tu dobu zastat spoustu nových úkolů. Možná nejtěžším z nich je ale udržovat vztahy s jeho čtyřmi dospělými dětmi. Zdá se, že to byla Frankova žena, kdo držel celou rodinu pohromadě. Když všechny jeho děti zruší svou účast na rodinné sešlosti, vydá se čerstvý vdovec na cestu napříč celou zemí, aby se s každým z nich setkal. Těší se, že s nimi bude sdílet radosti jejich šťastných a úspěšných životů, jeho nečekaná návštěva ovšem odhalí skutečnost, která má k idyle daleko. Frankovi jeho otcovská intuice říká, že před ním jeho synové a dcery něco skrývají. A pokud k sobě Goodesovi chtějí zase najít cestu, pravda bude muset vyplout na povrch dřív, než se Frank vrátí domů.
Ocena:
71 %

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 76 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English