Oglądać film Wyscig z czasem online

Odtwarzaj film Wyscig z czasem online. Zamów goNET.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 427 filmów i 76 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z goNET.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online drama, krimi, thriller Wyscig z czasem w
  Zwiastun do filmu Wyscig z czasem   Oglądać Wyscig z czasem online
Gatunek:
drama, krimi, thriller
Reżyseria:
Carl Franklin
Aktorzy i postacie:
Denzel Washington (Matthias Lee Whitlock), Eva Mendesová (Alex Diaz Whitlock), Sanaa Lathanová (Ann Merai Harrison), Dean Cain (Chris Harrison), John Billingsley (Chae), Robert Baker (Tony Dalton)
Państwo:
USA
Data produkcji:
2003
Opis:
Úspěšný a respektovaný detektiv Matt Lee Whitlock působící v klidném floridském okrsku se právě rozvádí s kolegyní Alexandrou (Eva Mendezová) a zároveň se zaplete se svou středoškolskou láskou Annou (Sanaa Lathanová). Anne je ale bohužel vdaná za velmi žárlivého Chrise (Dean Cain), bývalou hvězdu amerického fotbalu a pracovníka ochranky. Brzy dojde k vraždě a Matt je hlavním podezřelým. S pomocí lékaře Chaea (John Billingsley) musí Matt případ vyřešit dříve, než se ocitne za mřížemi.
Ocena:
66 %

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 76 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English