Oglądać film
Záskok
online

Film Záskok
Ten program jest obecnie niedostępny w wideotece GONET.TV. Wypróbuj tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 112 kanałów na żywo z możliwością oglądania 30 po emisji. . Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nieograniczone nagrywanie i pauzowanie. Zacznij oglądać telewizję już za 29 zł!

Informacje o filmie

K mnoha smolným stránkám CIMRMANOVA života patřila i chudoba. V jeho divadlení kočující společnosti Lipany se projevila mimo jiné velkou fluktuací herců. Pokud šlo o odchod domluvený s dostatečným předstihem, dala se situace zvládnout. Došlo-li k němu s křikem a prásknutím dveřmi a často jen pár hodin před představením, prožil soubor i jeho principál horké chvíle. Takové zkušenosti stojí v pozadí hry ZÁSKOK. Milovníkům díla tohoto zneuznaného Čecha se tak dostává do rukou svědectví z této oblasti mistrova života, v níž se nejvíc naplnil jeho osud - z divadla.

Gatunek: Komedia
Reżyseria: Ladislav Smoljak
Aktorzy: Jan Kaspar (Troupe principal), Zdeněk Sverák (Karel Infeld Práchenský), Borivoj Penc (Doctor Vypich), Petr Brukner (Vlasta), Marek Simon (Bárta), Milon Cepelka (Arrayer Vogeltanz)
Kraj: Czechy
Data produkcji: 1997
Ocena: 94 %
Oglądaj ten program nadawany w telewizji ČT2 26.10.2021 20:00
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja