Oglądać film
Zítra to roztočíme, drahoušku
online

Film Zítra to roztočíme, drahoušku
Ten program jest obecnie niedostępny w wideotece GONET.TV. Wypróbuj tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 122 kanałów na żywo z możliwością oglądania 30 po emisji. . Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nieograniczone nagrywanie i pauzowanie. Zacznij oglądać telewizję już za 29 zł!

Informacje o filmie

Postarší seladon Evžen Novák si přivydělává jako komparsista. Jednou potká při návratu domů sousedku Bartáčkovou a v žertu jí naznačí, že je jí manžel nevěrný. Bartáček si to nedá líbit a slíbí Novákovým pomstu. Ti si rádi před sousedy hrají na lidi z lepší společnosti a jejich syn René si s oblibou vylepšuje jméno různými tituly. Začíná malá soukromá sousedská válka, která má být ukončena ve chvíli, kdy se má starý činžák bourat a obě znepřátelené rodiny stěhovat. Jenže protože jde o komedii, obě rodiny se opět setkávají jako sousedé. Není pak divu, že i svatební oznámení Reného a neteře Bartáčkových Nadi je považováno za poněkud hloupý vtip...

Gatunek: Komedie
Reżyseria: Petr Schulhoff
Aktorzy: Iva Janzurová (Alena Bartáčková), Stella Zázvorková (Nováková), Miloš Kopecký (Evžen Novák), František Peterka (Karel Bartáček), Dagmar Havlová (Naďa), Luděk Sobota (René Novák)
Scenariusz: Petr Schulhoff
Data produkcji: 1976
Ocena: 77 %
Oglądaj ten program nadawany w telewizji STV1 12.6.2022 16:05
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja