Oglądać serial Grantchester online

Wybieraj z poszczególnych odcinków seriali Grantchester online lub oglądaj cały sezon! GONET.TV oferuje archiwum i transmisję online 97 polskich, czeskich i zagranicznych stacji TV na żywo i do 30 dni wstecz. Aby uzyskać maksymalny komfort oglądania, można korzystać z funkcji cyfrowych, takich jak nagrywanie, pauza lub biblioteka wideo z ponad 1220 tytułami. Zyskaj GONET.TV jeszcze dziś tylko za 29 zł!
Serial Grantchester
  Oglądać Grantchester online
Gatunek:
Kryminalny, Dramat, Tajemniczy, Thriller
Reżyseria:
Harry Bradbeer
Aktorzy i postacie:
James Norton (Sidney Chambers), Robson Green (Geordie Keating), Morven Christie (Amanda Kendall), Tessa Peake-Jones (Mrs. Maguire), Pheline Roggan (Hildegard Staunton), Kacey Ainsworth (Kathy Keating)
Scenariusz:
Daisy Coulam
Kraj:
Wielka Brytania
Data produkcji:
2014
Opis:
Detektivní seriál z produkce britské ITV vznikl podle povídek anglického spisovatele, filmového dokumentaristy, televizního producenta a dramatika Jamese Runcieho. Jeho hrdinou je mladý reverend anglikánské církve Sidney Chambers z malebného Grantchesteru, nacházejícího se pár mil od univerzitního města Cambridge. Děj je zasazen do první poloviny 50. let. Mladý, poněkud nekonvenční vikář se slabostí pro jazz a whiskey, bojoval ve druhé světové válce, odkud si odnesl nepěkné vzpomínky. Zvídavý mladý muž se shodou okolností pustí do vyšetřování zločinu a spojí síly s místním policejním detektivem Geordiem Keatingem. Oba muži si přes počáteční nedůvěru padnou do noty a při vyšetřování se vzájemně doplňují.
Ocena:
79 %
Oglądaj na:
ČT2 ČT2 Archiwum i wszystkie filmy z ČT2 programów telewizyjnych online

Lista odcinków

Seriale z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z GONET.TV możesz oglądać transmisję online 97 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Republika Czeska Republika Czeska   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja