Oglądać serial
Kapitánka Mária
online

Serial Kapitánka Mária
Ten program jest obecnie niedostępny w wideotece GONET.TV. Wypróbuj tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 129 kanałów na żywo z możliwością oglądania 30 po emisji. . Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nieograniczone nagrywanie i pauzowanie. Zacznij oglądać telewizję już za 29 zł!

Informacje o serialu

Po deseti letech strávených v Římě, se Maria Guerrová vrací domů, kde se zaměstná jako kapitánka policie. Řím se rozhodla opustit zejména kvůli svým dětem, které potřebují více péče. Marie doufá, že práce mimo hlavního města jí umožní být více se svou dcerou a synem. Není to však jediný důvod, proč se tak rozhodla. Před deseti lety jí zemřel manžel, který sloužil jako soudní zástupce pro mladistvé a Marie má stále pochybnosti o příčině jeho smrti.

Reżyseria: Andrea Porporati
Aktorzy: Andrea Bosca (Tenente Enrico Labriola 4 episodes 2018), Carmine Buschini (Filippo Gravina 4 episodes 2018), Francesco Colella (Tancredi Patriarca 4 episodes 2018), Beatrice Grannò (Lucia 'Luce' Guerra 4 episodes 2018), Vanessa Incontrada (Capitano Ma
Kraj: Włochy
Data produkcji: 2018
Ocena: 51 %
Oglądaj ten program nadawany w telewizji STV1 31.5.2022 22:00
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja   Yкраїнська Yкраїнська