Serial
Przygody kryminalistyki

Serial Przygody kryminalistyki
Ten program jest obecnie niedostępny w wideotece GONET.TV. Wypróbuj tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 136 kanałów na żywo z możliwością oglądania 30 po emisji. Wypróbuj GONET.TV za 1 zł przez 10 dni bez zobowiązań.. Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nieograniczone nagrywanie i pauzowanie. Zacznij oglądać telewizję już za 1 zł!

Informacje o serialu

Cyklus hraných příběhů z různých oborů kriminalistiky. Na základě skutečných případů historických postav z řady zemí se rozvíjejí fabulované příběhy od založení prvního detektivního sboru v Anglii v roce 1747 až hluboko do století dvacátého. Jednotlivé epizody se zaměřují na momenty, v nichž se v práci kriminalistů uplatnily nové vědecké metody, např. trasologie, daktyloskopie, balistika, patologie, toxikologie, písmoznalectví, antropologie, mechanoskopie, rentgenologie či psychologie a na jejich zavedení do kriminalistické i soudní praxe.

Reżyseria: Antonín Moskalyk
Aktorzy: Petr Kostka (Castilho), Pavel Rímský (Advocate Hummel), Radoslav Brzobohatý (Lucas), Ladislav Potmesil (Agent Kalina), Pavel Pípal (Balthazard), Gustav Bubník (Constable)
Data produkcji: 1989
Ocena: 86 %
Nadawano na : Red Carpet
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja   Українська Українська