Oglądać serial Velké sedlo online

Ten program aktualnie jest obecnie niedostępny w goNET.TV. Wypróbuj jednak tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 93 czeskich i zagranicznych kanałów TV na żywo i 30 wstecz. goNET.TV oferuje najdłuższe archiwum oraz transmisje online na żywo. Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nagrywanie lub zapauzowanie. Odbierz swój goNET.TV jeszcze dziś tylko za 27 zł!
Serial Velké sedlo
  Oglądać 949 filmów i 93 stacji bez zobowiązań
Gatunek:
Drama, Thriller
Reżyseria:
František Mudra
Aktorzy i postacie:
Jana Janěková ml. (Palyzová), Pavel Nový (Jan Palyza), Jana Krausová (Ivana Opatová), Ivan Vyskočil (Jirí Sikita), Tomáš Jirman (Michal Stanek), Vítězslav Jandák (Jozin Uhercík)
Kraj:
Československo
Data produkcji:
1985
Opis:
Devítidílný seriál Jaroslava Dietla o pitné vodě a lidech kolem ní.

Snad trochu romantickou představu o vodohospodářích a jejich životě natočil pro Československou televizi Ostrava František Mudra. Bylo zapotřebí ukázat divákům člověka silného, zásadového a zoceleného, který neustupuje přívalu problémů. A i když ztratí rodinu, stále se znovu staví na nohy.
Ocena:
55 %

Seriale z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 93 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Republika Czeska Republika Czeska   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku