Oglądać serial
Záhada hlavolamu
online

Serial Záhada hlavolamu
Wybieraj z poszczególnych odcinków seriali Záhada hlavolamu online lub oglądaj cały sezon! Wypróbuj GONET.TV za 1 zł przez 14 dni bez zobowiązań. GONET.TV oferuje archiwum i transmisję online 139 polskich, czeskich i zagranicznych stacji TV na żywo i do 30 dni wstecz. Aby uzyskać maksymalny komfort oglądania, można korzystać z funkcji cyfrowych, takich jak nagrywanie, pauza lub biblioteka wideo z ponad 1 692 tytułami. Zamów GONET.TV jeszcze dziś tylko za 1 zł!

Informacje o serialu

Seznamte se s partou Rychlých šípů a navštivte záhadná Stínadla! Záhada hlavolamu je seriál, který v roce 1969 na motivy knih Jaroslava Foglara Stínadla se bouří a Záhada hlavolamu natočil režisér Hynek Bočan. Po smrti autora spory o jeho dědictví bránily znovuuvedení seriálu na naše obrazovky. Seriál připomene i nejmenším divákům, co znamenal "ježek v kleci", jaké bylo tajemství Jana Tleskače a oživí příběhy Mirka Dušína, Jarky Metelky, Rychlonožky, Červenáčka i Jindry Hojera.

Gatunek: Przygodowy, Familijny
Reżyseria: Hynek Bocan
Aktorzy: Roman Skamene (Cervenácek), Martin Kapoun (Rychlonozka), Jirí Lukes (Mirek Dusín), Tomás Hádl (Jarka Metelka), Zdenek Jansky (Jindra Hojer), Radoslav Brzobohatý (Narrator (voice))
Data produkcji: 1969
Ocena: 82 %
Oglądaj ten program nadawany w telewizji STV2 30.12.2022 11:30
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja   Yкраїнська Yкраїнська